Data matching  (konfrontacja i integracja danych) oraz  uzupełnianie danych  (data enrichment) przy użyciu jednego rozwiązania software  działającego dla ponad 250 krajów na świecie  oraz dostępnego bezpośrednio przez Internet, z zastosowaniem technologii cloud?

EGON WEB oto rozwiązanie dla ciebie

software data matching

Nasz suite software został zaprojektowany dla spełnienia wymogów   data quality  przeróżnych firm, połączonych jednym wspólnym celem: racjonalizacja i uporządkowanie własnego parku informacji,  które pochodzą z różnych źródeł i zostały zapisane w odmiennych formatach, oraz uzyskanie jednolitego obrazu posiadanych danych.

Wypróbuj za darmo nasze DEMO

OD WIELOKROTNYCH DANYCH DO JEDNOLITEGO PROSPEKTU DZIĘKI DATA MATCHING

Często dane są zarządzane za pomocą zróżnicowanych oprogramowań i baz danych, spełniających wymogi i stosujących rozwiązania zmieniające się wraz z upływem lat. W tej samej firmie może być stosowany system księgowo/administracyjny, system CRM  używany przez dział marketingu, system ERP przez dział organizacji produkcji i tak dalej.

W pewnym momencie zdajemy sobie sprawę, iż różne dane dotyczące tych samych pozycji (klienci, dostawcy, partnerzy, itd.) są przechowywane, używane i uaktualniane przez różne osoby nie będące ze sobą w kontakcie, który umożliwiłby optymalizację i uzupełnianie danych w sposób jednolity i zintegrowany.  W tym miejscu rodzi się potrzeba zintegrowania danych i właśnie na tym polega koncepcja wykorzystywana przez „data matching”, które konfrontuje wszystkie posiadane wstępnie dane.

Zintegrowanie danych  oznacza głównie rozpoznanie wszystkich rekordów pochodzących z różnych źródeł, ich przeanalizowanie i unifikacja w jednym archiwum master.

EGON SOFTWARE DATA MATCHING DLA ADRESÓW I DANYCH OSOBOWYCH

Egon operuje automatycznie, wykorzystując rozwiązania typu cloud  lub  lokalne, normalizując archiwa informatyczne dowolnego typu i rozmiaru oraz w dowolnym języku i formacie.

Po wykonaniu wstępnej operacji oczyszczania danych, nasz suite wykonuje operacje data matching, czyli porównuje i ułatwia zintegrowanie danych, uzupełniając i kompletując je w celu dostarczenia w rezultacie tak zwanego jednolitego obrazu danych.

Proces ten dotyczy przede wszystkim adresów oraz danych osobowych;  software Egon jest bardzo potężnym narzędziem służącym do porównywania i uzupełniania zarówno adresów jak i danych osobowych,  tytułów wykształcenia, itp. dotyczących  osób fizycznych lub jednostek prawnych, takich jak klienci i dostawcy.

Odpowiedni krok w przyszłość dla Twojej firmy!

Wypróbuj nasze darmowe demo!

EGON, jakość to nasza specjalność.

Share on Google+0Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn0